Mitsubishi Electric

To globalne rozwiązania w automatyce przemysłowej i produktach technologicznych obecne na rynkach całego świata od prawie 100 lat. Mitsubishi Electric oferuje sprawdzoną wiedzę we wszystkich dziedzinach od rozwoju i produkcji dóbr konsumpcyjnych i przemysłowych do zarządzania całymi fabrykami.


Dział technologii laserowej w firmie Mitsubishi Electric powstał we wczesnych latach siedemdziesiątych, a pierwszy laser do komercyjnych zastosowań został sprzedany w 1977 roku. Od tamtej pory nieustannie ulepszamy tę technologię idąc własną drogą. Mitsubishi we własnym zakresie projektuje, prowadzi badania, produkuje i wdraża każdy krytyczny komponent oferowanych maszyn laserowych. Efektem naszej pracy jest obecna, piąta generacja laserów oparta na innowacyjnych rezonatorach sprawdzająca się doskonale w najmniejszych zakładach usługowych, średnich przedsiębiorstwach aż do zaawansowanych linii produkcyjnych.

Zapewniamy rozwiązania i wsparcie na każdym etapie, ofertowania, projektowania, dostaw, instalacji, szkoleń i serwisu. Dowodem na najwyższą jakość oferowanych przez nas laserów niech będzie fakt, iż do tej pory zainstalowaliśmy ponad 12 000 systemów laserowych na całym świecie.

Od 2011 roku jesteśmy obecni w Europie z najnowszą ofertą wycinarek laserowych oraz automatycznymi systemami załadunkowymi. Pracujemy z dystrybutorami na zasadach wyłączności, którzy dysponują szerokim wachlarzem możliwości dostaw innych maszyn stanowiących uzupełnienie do wycinarek laserowych oraz posiadają zaawansowany i profesjonalny serwis.

Zapraszamy do współpracy.

Mitubishi Electric
„Changes for the better”

Nasza aktualna oferta

Co nas wyróżnia?

Dlaczego lasery Mitsubishi nie mają sobie równych w jakości cięcia i co o tym decyduje? Dlaczego koszty związane z codzienną obsługą oraz koszty serwisowe są niższe nawet kilkukrotnie w porównaniu do innych rozwiązań obecnych na rynku? Na czym polega różnica, która decyduje, że lasery Mitsubishi mają tak znaczącą przewagę? Odpowiedź na te pytania wymaga szczegółowych wyjaśnień, których z chęcią udzielą nasi przedstawiciele.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przykładowymi próbkami cięcia różnych materiałów bo pokazana jakość więcej powie na temat użytej technologii niż setki słów.

Do wykonania pokazanych próbek wykorzystano standardową blachę produkcyjną z różnych krajów i różnego pochodzenia, a same cięcia wykonane były na działających u klientów laserach Mitsubishi.