Serwis

Jest dla nas najwyższym priorytetem i kładziemy na zagadnienia z nim związane szczególny nacisk. Regularne szkolenia w Europie oraz Japonii mające na celu ciągłe podnoszenie kwalifikacji są obowiązkowym punktem pracy każdego z inżynierów serwisowych. Rozbudowywana w Europie sieć dealerska to źródło wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem.

Części

Oryginalne części zamienne oraz materiały eksploatacyjne stanowią kluczowe zagadnienie w kwestiach związanych z bezawaryjną pracą wycinarek laserowych oraz ich efektywności. Zapewniamy Państwu ciągły dostęp do części zużywalnych i zamiennych poprzez naszych lokalnych dealerów oraz z magazynu centralnego Mitsubishi w Niemczech. Czas oczekiwania na zamówienie 24-48 godzin.

Firma Mitsubishi nieustannie ulepsza swoje produkty. Wszelkie innowacyjne rozwiązania są tak opracowywane, aby za relatywie niewielką opłatą można było je zastosować także w już pracujących maszynach. To pozwala stale utrzymywać wysoką wydajność procesów produkcyjnych.

Od dnia instalacji i szkolenia przez cały okres użytkowania maszyny jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Kontakt do lokalnego autoryzowanego serwisu:

tel. +48 58 680 22 00
e-mail: serwis@polteknik.pl